.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Bak Yarim Gördünmü Dile Kolay 40yaşımdayım Geçsede Yıllar Bitsede Ömür Değişmeyen Bir ŞeyVarBen Hiç Büyümedim Aslında,Hep17 Yaşımdayım….

YazarMesaj
Birdemetgül
ADMİN
ADMİN
Birdemetgül

Bak Yarim Gördünmü Dile Kolay 40yaşımdayım Geçsede Yıllar Bitsede Ömür Değişmeyen Bir ŞeyVarBen Hiç Büyümedim Aslında,Hep17 Yaşımdayım….  Empty
MesajKonu: Bak Yarim Gördünmü Dile Kolay 40yaşımdayım Geçsede Yıllar Bitsede Ömür Değişmeyen Bir ŞeyVarBen Hiç Büyümedim Aslında,Hep17 Yaşımdayım….    Bak Yarim Gördünmü Dile Kolay 40yaşımdayım Geçsede Yıllar Bitsede Ömür Değişmeyen Bir ŞeyVarBen Hiç Büyümedim Aslında,Hep17 Yaşımdayım….  F9bde310Salı Mart 01, 2011 4:03 am

Bak Yarim Gördünmü Dile Kolay 40yaşımdayım Geçsede Yıllar Bitsede Ömür Değişmeyen Bir ŞeyVarBen Hiç Büyümedim Aslında,Hep17 Yaşımdayım….  23514_117503371595683_116378411708179_276587_317454_n
http://www.siirimindili.com/

Bak Yarim Gördünmü Dile Kolay 40yaşımdayım Geçsede Yıllar Bitsede Ömür Değişmeyen Bir ŞeyVarBen Hiç Büyümedim Aslında,Hep17 Yaşımdayım….
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkeklerin de Dertleri Başlarından Aşkınmış Aslında
» Anne Ömür Boyu Taşır, Evlat Bir Defa
» HÜZÜNLÜ BAKAN YARİM
» Eden kendisine eder. Yapan bulur ve çeker.. Unutmaa !! Kazanmak Koca Bir Ömür İster..! Kaybetmeye İse Anlık Gaflet Yeter...
»  Gittin, Alışamadım Yarım Kalanlara,