.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Pop müziği sanattan saymıyorum Magazin Haberleri

YazarMesaj
♥.♥GülPerisi♥.♥
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
♥.♥GülPerisi♥.♥

Pop müziği sanattan saymıyorum Magazin Haberleri Empty
MesajKonu: Pop müziği sanattan saymıyorum Magazin Haberleri   Pop müziği sanattan saymıyorum Magazin Haberleri F9bde310Çarş. Mart 16, 2011 5:17 am

Pop müziği sanattan saymıyorum'

Yanında Her Kimse” adlı yeni albümünü piyasaya süren Fatih Erkoç, Hafta Sonu'na açıklamalar yaptı. Maddi sıkıntılardan ötürü albümünün mikslerini kendisi yapan Erkoç, pop şarkıları çabuk tüketildiği için sanattan saymadığını söyledi

Sohbetimize yeni albümünüz “Yanında Her Kimse” ile başlayalım.
- 2007 yılından beri pop müzik albümü yapmıyordum. Bu, geçen yazdan beri kafamda olan bir projeydi. Editörüm Erdem Uyanık bana çok güzel şarkılar buldu. Bu parçalardan üçü Adnan Ergil’e, ikisi Ayhan Çakar’a, biri de Mahmut Oğul’a ait. Bunların dışında Gökhan şahin ve Burcu Tatlıses’e ait sözler de var.
Yoğun bir ekip çalışması yapılmış gibi görünüyor.
- Küçük bir ekibiz ama rahatlıkla söyleyebilirim ki büyük işler başardık. Ara sıra sinirli hallerim oluyor ama çevremdekiler artık buna alıştı. Sanırım “Delidir ne yapsa yeridir diye düşünüyorlar. Haklılar! Müzisyenlerde biraz delilik olmalı.
Albümün düzenleme ve miks dahil pek çok noktasında imzanız var. Sanki biraz egoistlik varmış gibi…
- Egoistlik olacaksa, bu işlerin hepsini yapabildiğim duygusunun verdiği müzikal egoistlik olabilir. Belki bu röportajı okuyacak miksçiler ve aranjörler tüm yaptıklarımı onaylamayabilirler ama bunları yapmak hoşuma gidiyor ve yeni şeyler öğrenmenin hazzını yaşıyorum. Bunun için ısviçreli bir miksçiden ders aldım.
Albümünde aşkı nasıl tanımladınız, nasıl anlattınız?
- Ben değil de şarkılarını aldığım isimler aşkı tanımlamışlar. “Yanında Her Kimse”, uzun zaman önce Pop müziği sanattan saymıyorum Magazin Haberleri 872377 olduğu birini hatırlayıp ona karşı halen bir şeyler hisseden bir adamı anlatıyor. Bu şarkı bana şöyle uyuyor; 23-24 yıldır süren güzel bir evliliğim var. ılk günkü kadar birbirimize bağlıyız. Aşk, birçok insan tarafından kısa süreli bir duygu olarak tanımlanıyor. Aslında buna ben de katılıyorum ama bunun yerini sevgi ve saygı alıyor. O sürdüğü müddetçe çiftler mutlu olabiliyor.

Pop müziği sanattan saymıyorum Magazin Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oldukça iddialı Magazin Haberleri
» Evleri ayırmamışlar Magazin Haberleri
» Cem Özer fena çıkıştı Magazin Haberleri
»  "İşte Gizemli Yönetmen "Magazin Haberleri
» Hayatımda Fon Müziği Yok Artık