.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Cem Özer fena çıkıştı Magazin Haberleri

YazarMesaj
♥.♥GülPerisi♥.♥
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
♥.♥GülPerisi♥.♥

Cem Özer fena çıkıştı Magazin Haberleri Empty
MesajKonu: Cem Özer fena çıkıştı Magazin Haberleri   Cem Özer fena çıkıştı Magazin Haberleri F9bde310Çarş. Mart 16, 2011 5:14 am

Cem Özer fena çıkıştı

Mithatcan Özer ile Nurgül Yeşilçay'ın geçen ay başlayan sürpriz aşkının ömrü bir aydı.
Geçen cumartesi günü Bebek’te eşi ve oğluyla buluşan Yeşilçay’ın ilişkisinin ondan birkaç gün önce bittiği ancak Yeşilçay’ın renk vermediği ortaya çıktı.

Basının aşırı ilgisi, sürekli
Cem Özer’le ilgili haberlerde adının gündeme gelmesinden sıkılan Mithatcan Özer’in annesi Sezen Aksu’nun da onayını alarak ilişkisini noktaladığı ortaya çıktı.

Nurgül Yeşilçay ile 2.5 ay önce biten evliliğinin ardından kalp damarlarında aşırı strese bağlı kasılma yaşayan ve iki gün önce anjiyo yaptıran Cem Özer ise dün Bebek’te bu ayrılıkla ilgili olarak gazetecilerden gelen soruya “Beni ilgilendirmez, bana ne ya!
Beni sadece Nurgül’ün oğlumla yaşadığı ilişkisi ilgilendirir” diye cevap verdi.

Cem Özer fena çıkıştı Magazin Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evleri ayırmamışlar Magazin Haberleri
» Oldukça iddialı Magazin Haberleri
»  "İşte Gizemli Yönetmen "Magazin Haberleri
» Pop müziği sanattan saymıyorum Magazin Haberleri
» Zerrin Özer Kül Kedisi Şarkı sözü