.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Hiddink'ten itiraf! Futbol - Milli Takım 14 Kasım 2010

YazarMesaj
♥.♥GülPerisi♥.♥
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
♥.♥GülPerisi♥.♥

Hiddink'ten itiraf! Futbol - Milli Takım 14 Kasım 2010 Empty
MesajKonu: Hiddink'ten itiraf! Futbol - Milli Takım 14 Kasım 2010   Hiddink'ten itiraf! Futbol - Milli Takım 14 Kasım 2010 F9bde310C.tesi Kas. 13, 2010 9:39 pm

Hiddink'ten itiraf!

MİLLİ Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink profesyonel kariyeri hakkında ilginç itiraflarda bulundu.

14 Kasım 2010 , 08:19

MİLLİ Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink ülkesi Hollanda’da De Telegraaf gazetesine verdiği röportajda futbol dışında kalan konulara deyinirken profesyonel kariyeri hakkında ise ilginç itiraflarda bulundu. İşte Milli Takım patronunun profesyonel futbol kariyeri hakkındaki düşünceleri:

“FUTBOL bir ara benim her şeyim olduğu için 5 kardeşimle olan ilişkimi nerdeyse sıfıra indirgedim. Başka şeylere hiç zaman yaratmadım. Sadece futbol güzel ve önemliydi. Fark etmeden bir düdüklü tencerenin içinde yaşamaya başlıyorsunuz. Ama zaman geçip yaşlanmaya başladığında bu ilişkilerin tekrar kurulduğunu görüyorsun. Hâlâ bir sürü teklif geliyor. Daha geçen yaz Liverpool ve Manchester City ilgilerini beyan ettiler.

FAKAT artık bu yaşta kalkıp 3 yıl boyunca haftada 7 gün bir kulüp ile ilgilenmek istemiyorum. Her şey açıkça ortada: Bu kitap artık sonuna yaklaşıyor. 5 yada 6 başlık eklenmeyecek. Ama üzülmüyorum, bence artık buna gerek de yok.”

VATAN

Hiddink'ten itiraf! Futbol - Milli Takım 14 Kasım 2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nadir Çiftçi Milli Takım'a alındı.. Futbol - Milli Takım 15 Kasım 2010
» Topal: "Neden.." Futbol - Milli Takım 14 Kasım 2010
» 08:25 İskender Günen: Takım olabilmek Futbol - Spor Toto Süper Lig 14 Kasım 2010
» Gökmen Özdemir: Sanki Voltran! Futbol - Spor Toto Süper Lig 14 kasım 2010
» Misimovic krizi tatlıya bağlandı Futbol - Spor Toto Süper Lig 14 Kasım 2010