.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Kalbimde.Teksin....

3 posters
YazarMesaj
a.h.s.
Moderatör
Moderatör
a.h.s.

Kalbimde.Teksin....  Empty
MesajKonu: Kalbimde.Teksin....    Kalbimde.Teksin....  F9bde310C.tesi Mart 05, 2011 11:59 am

SEN TEKSİN...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sen, hayatıma aniden girip yüreğimin en derin yerine saplanan bir prensessin Seninle yaşamayı yeniden öğrendim benim hem sevgilim, hem arkadaşım, hem annem, hem de meleğimsin beni bir melek gibi bütün kötülüklerden uzak tutuyor, bana sevgili olmanın en mutlu tatlarını veriyor, bana bir annenin bebeğine baktığı gibi bebek gibi bakıyor ve her derdimin ilacı sen oluyorsun senden önce yaşamanın tadına varamıyordum soğumuştum artık hayattan Her şey anlamsız geliyordu bana Ama SENi tanıdıktan sonra yaşamın ne demek olduğunu anladım Yaşam SEN demekmişsin sensin yaşam olmuyormuş Başka insanlar nasıl yaşıyor çözebilmiş değilim Senin bu mükemmeliyetin olmadan yaşamak bana göre mümkün değil yaşansa da onun adına yaşamak denmez bence çünkü yaşamak, sen olduğun zaman gerçek yaşamaktır

Sen, sürekli yanımdan ayırmak istemediğim canımın bi parçasısın sen olmadan yaşayamayacağıma eminim benim hayatımı renklendiren, yaşama sevincimi getiren tek kişi sensin her sorunuma ilaçsın senle olduktan sonra hiçbir acı benim gözümde büyümüyor çünkü sen hepsini unutturuyorsun bana senin yanında o kadar mutlu o kadar huzurluyum ki bu huzuru hiçbir yerde bulamam sen benim bir tanemsin yanımdan hayatımın sonuna dek ayırmayacağım tek varlığımsın

Sen, benim özelimsin her şeyi ilk seninle yaşadım AŞK kelimesinin anlamı ilk sende öğrendim Benden başka kimsenin AŞKın anlamını bildiğini düşünmüyorum çünkü AŞK, SEN'sin Sen aşkın kendisisin Senin adın aşk sen bi tanesin hayatıma girdiğin andan itibaren öyle anlamlı bi mutluluk varki içimde, bunu hiçkimse bozamaz ne olur sen de bozma bu mutluluğu sonsuza dek benimle kal

Sen, öldükten sonra da yanımdan ayırmayacağım tek değerlimsin... sen her şeyimsin anla artı... sen yanımda olmasan da, sana dokunamasam da hissedemesem de nefesini yine de aşığım sana... ne kadar uzak olsan da kokun hep geliyor yanıma... hayalini aklımdan bi an olsun çıkarmıyorum... hayalin olmadan yaşamak mümkün değil bana göre... sen hep aklımdasın... sen hep yanımdasın... sen benim canımsın, kanımsın...

Sen, gururumu hiçe sayabileceğim tek kişisin... küs olduğumuz dargın olduğumuz zamanlar bile seni delilercesine seviyorum ve aşığım... bunu hiçbir zaman hiçbir şey değiştiremez zaten... sen kalbime öyle bir yerleştin ki, istesen de çıkamazsın artık çünkü kalbime hapsettim seni ve kaçış yolun yok... artık ebediyen benimsin... benimlesin... yanımdan ayrılmayı aklından bile geçirme... ne kadar seni göremesem de her zaman seninleyim...

Sen, soluduğum nefes, ısındığım güneş, yaşadığım dünyasın... her şeyde sen varsın... biraz değil her şeyimin tamamı sensin... nasıl nefes almayınca yaşayamıyorsa insan, ben de seni yanımda hissetmeyince yaşayamıyorum... nasıl güneş olmayınca iliklerine kadar donuyorsa insan, ben de seni kaybetme korkum olduğu zaman donuyorum böyle... nasıl dünyadan başka bir yerde hayat yoksa, benim için de senden başka hiçbir yerde hayat yok... sen benim her şeyimsin bitanem...

Sen, önceden dinlediğim anlamsız şarkılara anlam katansın Senin sayende dinlediğim her şarkının her sözü bana yeni anlamlar veriyor O kadar anlam yüklü birisin ki Ama senin bu anlamlarını anlatmak için kelimeler, cümleler sarfetmek yetmiyor Sen bambaşka bir şeysin Seni çözmeyi kimse başaramaz ama ben çözdüm Sen yüreğimin tek sahibisin TEKSİN

Sen, beni ben yapan tek şeysin... sen olmasan ben de olmazdım... beni yanından hiç ayırma... sana muhtaç ellerimi sakın bırakma... ihtiyacım var sana... seni her şeyden çok seviyorum sevgilim...
ŞAHAN
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
ŞAHAN

MesajKonu: Geri: Kalbimde.Teksin....    Kalbimde.Teksin....  F9bde310C.tesi Mart 05, 2011 12:03 pm

mühteşem adaş gercekten emegine saglık tşkler

Exclamation Exclamation hooby hooby Smile Smile
https://canselifm.yetkinforum.com
acıyor

MesajKonu: Geri: Kalbimde.Teksin....    Kalbimde.Teksin....  F9bde310Paz Haz. 10, 2012 9:43 pm

guzeldi.

Kalbimde.Teksin....
1 sayfadaki 1 sayfası