.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

DUYAN YOKMU SESİMİ...

2 posters
YazarMesaj
Birdemetgül
ADMİN
ADMİN
Birdemetgül

DUYAN YOKMU SESİMİ... Empty
MesajKonu: DUYAN YOKMU SESİMİ...   DUYAN YOKMU SESİMİ... F9bde310C.tesi Ara. 11, 2010 2:11 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir duyan olsa diyorum içimden Birses bir çıglık koptu yüregimden Sensizligin özlemi ta geliyor derinden İçimden sesleniyorum duyan yokmu sesimi Bagırıyorum damarlarım çatlarcasına Haykırıyorum yoklugundan donarcasına Uyanıyorum rüyanın tam ortasında İçimden sesleniyorum duyan yokmu sesimi Duya bilseler sesimi yıllardan beri Göre bilseler diyorum içimdeki yarayı Yanlız olmadıgımı anlata bilsem kendime İçimden sesleniyorum duyan yokmu sesimi Duyun yeter diyorum ALLAH aşkına Kulak verin şu insanın feryadına Benbuyum neyapayım alın yazıma İçimden sesleniyorum duyan yokmu sesimi

ALİ DEBRELİ
http://www.siirimindili.com/
Canseli
Yonetici
Yonetici
Canseli

DUYAN YOKMU SESİMİ... Empty
MesajKonu: Geri: DUYAN YOKMU SESİMİ...   DUYAN YOKMU SESİMİ... F9bde310Salı Ara. 21, 2010 9:31 am

COK DUYGU YÜKLÜ BiR SiiR YÜREGiNE SAGLIK

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://canselifm.yetkinforum.com

DUYAN YOKMU SESİMİ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sesimi Duyuyor Musun Aşk
» Ağlasam sesimi duyar mısınız,