.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Susuyorum Duyuyor musun?

YazarMesaj
Birdemetgül
ADMİN
ADMİN
Birdemetgül

Susuyorum Duyuyor musun?  Empty
MesajKonu: Susuyorum Duyuyor musun?    Susuyorum Duyuyor musun?  F9bde310Paz Haz. 26, 2011 3:44 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Her daim aklımdasın… Unutursun demene inat. Ne kadar yeni sayfa açsam her sayfa başında adın yazıyor. Mühürlenmişsin beyaz sayfalarıma… Seni unutmam imkânsız.

Hayat devam ediyor demiştin. Bugünleri hatırlayıp güleceksin demiştin. Neden gülmüyorum peki, sana soruyorum hani unutacaktım.

Köşeyi dönsem her an seninle karşılaşır mıyım düşüncesindeyim.

Koyu kahve anılarımda, sarı yapraklar altında bırakmıştım ellerini… Giderken gözyaşları içinde gitsem mi düşüncesindeydik. İkimizde çok acı çektik sevgilim. İkimizde unutamıyoruz. Unutamayacağız. Sussak da konuşacak beynimiz, dinlemesek de inleyecek kalbimiz. Ben hep sustum zaten, duydun mu hiç... Seni seviyorum.

Biliyor musun?

“Gidenler dönse bile götürdüklerini geri getirmez” diye bilinir. Sen hiç bir şey götürmedin ki; her bir şeyin bende yarım… Gözlerin, kokun, hayallerin… Her bir şeyin bende kaldı… Bari yarım bırakma, ya gel tamamla, ya da al öyle git…

Ağlıyorum Biliyor musun?

Ağladığım anların kaçta kaçına şahit oldun… Sustuğum zamanlarda içimde ki fırtınaya kapıldın mı ki, savruldun mu haykırışlarımla… Öyle konuşmak kolay, öyle ise sen unuttuğunu göster bana… Öyle ise sen hatırlayıp gülümse… Neden gülemiyorsun bebeğim. Yoksa sende mi unutamadın.

Susuyorum Duyuyor musun?
http://www.siirimindili.com/

Susuyorum Duyuyor musun?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sesimi Duyuyor Musun Aşk
» Biliyor musun Ay Kız? ÜNLÜ ŞAİRLERDEN REŞİMLİ ŞİİRLER