.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Hadi Cennetine Al Beni ..

2 posters
YazarMesaj
a.h.s.
Moderatör
Moderatör
a.h.s.

Hadi Cennetine Al Beni .. Empty
MesajKonu: Hadi Cennetine Al Beni ..   Hadi Cennetine Al Beni .. F9bde310Cuma Mart 11, 2011 9:26 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Hadi Cennetine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Al Beni ![Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Herşeyinle keşfetmeliyim seni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ellerimden tut
Yaşadığın yerlerde gezdir beni
Sabah geçtiğin kaldırımlardan başla mesela

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Hayalim hangi adımda düşer aklına.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]..,

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Rüzgar hangi caddede kokumu taşır[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
yalnızlığına

Hadi sevgili
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Seni kucaklayan bu şehirde adım adım gezdir beni
Sahi, yoluna çıkan kuşlara
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]benim için de yem verdin mi[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Çeşmelerden soğuk sular içir ellerinle
Göster yaşadığın yerleri tek tek
Kendi gözlerinle
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Doğduğun eve götür beni[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kutsal bir ayin gibi kutsayalım dünyaya gelişini
Büyüdüğün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yerlerde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] koşalım elele

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Çelik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çomak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oynadığın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]köşe başındaöp beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Ekmek gibi, su gibi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]/hep sev beni/[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Senin olmadığın her yer gurbet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Hadi cennetine al beni!...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]SUNUM & A.H.S.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
♥.♥GülPerisi♥.♥
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
♥.♥GülPerisi♥.♥

Hadi Cennetine Al Beni .. Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Cennetine Al Beni ..   Hadi Cennetine Al Beni .. F9bde310Cuma Mart 11, 2011 6:29 pm

iki şiirde birbirinden güzel zevkle okudum çok teşekkürler arkadaşım.

Hadi Cennetine Al Beni ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi Be Yar Sen Gel Onlar Gitsinler
» Hadi Oradan Fıkralar
» Hadi Be Yar Sen Gel Onlar Gitsinler
» kim daha zeki?hadi bakalım...
» konuşmayı sevenler hadi lak lak yapalım