.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım )

2 posters
YazarMesaj
F_SuENNi
ADMİN
ADMİN
F_SuENNi

Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) Empty
MesajKonu: Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım )   Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) F9bde310Cuma Mart 11, 2011 4:09 am

Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) P%C4%9Bkn%C3%A1%20%C5%BEenaSeni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) Awb3bzg0Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) P%C4%9Bkn%C3%A1%20%C5%BEena

Alıntı

Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) S2d3uqdl6tt

En son F_SuENNi tarafından Cuma Mart 11, 2011 9:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
♥.♥GülPerisi♥.♥
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
♥.♥GülPerisi♥.♥

Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) Empty
MesajKonu: Geri: Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım )   Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım ) F9bde310Cuma Mart 11, 2011 6:39 pm

BİTANEM İLK DEFA DİNLEDİM.ÇOK HOŞ VE GÜZELDİ AMA SİZLERDEN RİCAM ARKADAŞLARIM BÜTÜN PAYLAŞIMLARIN ALTINA ALINTI YAZARSAK ÇOK SEVİNRİM...İLERDE SORUNLARRLA KARŞILAŞMAMAMIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Seni Yok Yazdım Gönlüme - Cahit Karakaş (Yok Yazdım )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Seni Msralara Öptümde Yazdım
» "Seni seviyorum" Dedikce; Gittin..."Seni Sevmiyorum" Deseydim Kalirmiydin!?
» Korkma seni artık sevmiyorum, seni sevmiyorum mektubu, seni sevmiyorum ayrılık mektubu
» "Sana Yazdım Bu Şiiri" Ünlü Sevilen Şair"
» Kaçırcam Seni..=))