.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Beklemeyi Beklemek İstasyonu

2 posters
YazarMesaj
F_SuENNi
ADMİN
ADMİN
F_SuENNi

Beklemeyi Beklemek İstasyonu  Empty
MesajKonu: Beklemeyi Beklemek İstasyonu    Beklemeyi Beklemek İstasyonu  F9bde310Perş. Mart 10, 2011 6:32 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]unutkanlığımdan trenler geçer
bütün vagonlarında adsızlığın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]beklemeyi beklemek yeter
saatleri silerim defterimden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]düşüncem sığmaz zamana özlemeyi bilmeden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]uzaklar bile küser ellerime
ellerim sensizliğe layık değil[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kanatmazsa ala bir kuşluk vakti gözlerimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]beklemeyi bekleyerek akladım ölümü[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kendini sensiz bıraktığını bile bile
söyleme kimseye ardından nasıl baktığımı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bu istasyonda unutkanlık
aşka alıcı gözlü bakan bir hayat kadar uzun mu uzun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]seni unutmayı unuttum
selvi boylu bir ikindiye harcadım tüm ömrümü[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hangi göğün son kırlangıcıysan gel artık
iklimlerim hayta serçelerle sevişmeyi unuttu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ben seni unutmayı
dünya unutsa da geçmiş zaman hasatlarını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kış pazarlarının çocuk sıkıntıları yok artık
seni unutmaktan yana ne varsa tuz buz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sesimi uzun soluklu bir türküye davet ediyorsun
aşka aç bir harami edasıyla ünlüyorum dağlara[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]adsızlığını beklemeyi beklemek istasyonunda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]seni unutmayı unuttum baharı hapsetmemek için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sensiz çiçeklenişine evrenin noksansız bir noktasızlık bu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sesimdeki kedere acıyorum
anımsattığı için seni unutmayı unuttuğumu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yokluğunda boşluğunun...
ŞAHAN
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
ŞAHAN

Beklemeyi Beklemek İstasyonu  Empty
MesajKonu: Geri: Beklemeyi Beklemek İstasyonu    Beklemeyi Beklemek İstasyonu  F9bde310Perş. Mart 10, 2011 8:31 am

tşkler emegine saglık harika olmuş Exclamation hooby Smile
https://canselifm.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duygulu Sözler..."Beklemek" "Zaman"...