.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Güzel Sözlerden Demet Demet

YazarMesaj
Birdemetgül
ADMİN
ADMİN
Birdemetgül

Güzel Sözlerden Demet Demet Empty
MesajKonu: Güzel Sözlerden Demet Demet   Güzel Sözlerden Demet Demet F9bde310Cuma Mart 04, 2011 6:58 am

Zaman akıp giden nehirdir. Sonu uçsuz bucaksız denizdir. Eğer bu nehre kapılırsan gideceğin yer Cehennemdir..

ameller niyetlere goredir !

Din bir kilavuzdur, kilavussuz kaybolursun..

Can tende durdukca, Sikma canini zamana. Ne sevincin devamli olacaktir, Ne de huzun huzun yitirdigini geri getirecek

Cimrilik eden, ancak kendi aleyhine cimrilik eder...

Güzel Sözlerden Demet Demet Allah her nefse ancak tasiyabilecegini yukler!!

'Mazlumun duasindan sakinin. Cunku onun duasiyla Güzel Sözlerden Demet Demet Allah arasinda perde yoktur.'

Geceleyin secde ederek ve ayakta durarak boyun büken, ahiretten çekinen ve rabbinin rahmetinden dileyen kimse inkar eden kimse gibi olurmu

Beşikten mezara kadar ilim öğreniniz

Bilmeyene yazıklar olsun bilipde yapmayana yetmiş defa yazık olsun.

Alçak gönüllü insan kendini hiç söz konusu etmez

Hak-perestim, arz-ı ihlas ettiğim dergah bir. Bir nefes ayrılmadım tevhidden ALLAH bir.

Başkalarında iyilik, kendinde ise kötülük ara.

Başa kakanın sadakasını Güzel Sözlerden Demet Demet Allah kabul etmez

Ben beni bilmem hakikatte, seni nasıl bilirim, benim bildiğim bir tektir ALLAH ve RASULÜ

Acıda olsa doğruları söyleyiniz...

Amelde takva, amelden daha zordur.

Güzel Sözlerden Demet Demet Allah Teala bir kalbi kendisinden hayayı gidermekle cezalandırdığı kadar hiç bir şeyle cezalandırmamıştır.

Bugün var yarın yok olan bir varlığın kendini beğenmesi ne kadar anlamsız

Kula bela gelmez Hakk yazmadikca, Hakk bela vermez kul azmadikca..

Üç şey vardır ki bütün günahlarin kaynağıdır. Bunlar: kin, hirs ve hasettir.

Iman, iki yarimdan meydana gelen bir bütündür. Onlarda sabir ve sükürdür.

Müslümanin eglence ve mutluluk felsefesinde esas olan, ebedi mutluluktur.

sanatlı bir eser sanatkarı icabeder.

Güzel Sözlerden Demet Demet Allah im seni bulan neyi yitirir, seni yitiren neyi bulur?

kusursuz bir dost ararsan bir ömur biter, teselli ararsan gözyasi yeter.Sigara herseyden beter, Sevme belki ihanet eder, sevmek istersen ALLAH VE RASULU YETER

yeryüzünde böbürlenerek dolaşma :çünkü sen,ağırlığınca (ağırlık ve azametinle)ne yeni yarabilir nede boyunca dağlara erişebilirsin

Insan dini kadar insandir,dunya yalandir,onemli olan tek gercek sey imandir,ona sigindiginda ruhunu huzur kaplar ve benligin daima mutlu kalir

Zalimler zulmüne hayinlar küfrüne inat edip devam etse ALLAH nurunu tamamlar kafirler istemese bile .

http://www.siirimindili.com/

Güzel Sözlerden Demet Demet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anlamlı Güzel Şiirler Ve Güzel Sözler Reşimli Güzel Sözler Özlü Güzel Sözler
» "Güzel Söze Uymanın Önemi "Güzel Kitaplar"
» En güzel Babalar Günü Tebrik Mesajları - En güzel Babalar Günü Yazıları Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Babalar Günü cep sms kutlama Mesajları
» Alişan ve Demet Akalın Melekler İmza Topluyor İndir
» Fantastik Güzel Kadın Resimleri Güzel Bayanlar Resmi-Amazon Asi Kadın Resimler