.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Üzülme Ey Çocuk

3 posters
YazarMesaj
Birdemetgül
ADMİN
ADMİN
Birdemetgül

Üzülme Ey Çocuk Empty
MesajKonu: Üzülme Ey Çocuk   Üzülme Ey Çocuk F9bde310Çarş. Şub. 23, 2011 8:24 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

''Sende büyüyeceksin "

Diye baslayan bir ezgi vardir bilir misin ey Filistinli cocuk?
Bilir misin ey cocuk sana nice ezgiler, sarkılar ve siirler yazıldı?
Sen bilmezsin degil mi?
bilmem dersin abla bilmem ... ben sadece gecen savas ucak seslerini bilirim dersin, ben sadece top oynamak icin dısarı cıktıgımda ayagıma isabet eden kursunu bilirim dersin degil mi ey cocuk?

Sen dertlisin ey cocuk, ama bil ki ben senden de dertliyim?
Gelir misin benle ey cocuk, dunyayı gezmeye, dunyadaki insanlari görmeye benimle gelir misin?

Hadi gel gidelim, cok uzaklara taaaa Amerika'ya. Dunyayı yerle bir etmek isteyen acımasızların ve serefsizlerin gezdigi yere gidelim.
İste bak burda merhamet yok, burda rahmetin bir damlasi yok. Görüyor musun adam nasılda vuruyor karısını ve cocugunu? Nasıl adamlar para icin herseyi yapıyorlar, görüyor musun ey cocuk?
O yüzden üzülme, sana vuran kursunlar merhametten yoksun kisilerden geliyor. Üzülme onlar seni üzsede asil kederi onlar cekiyor. ALLAH öyle bir hale getirmis ki onları hayvanları bile gecmisler ey cocuk ... Hayvanlar bile ALLAH'ı tanırken onlar tanımaz hale gelmis.
Sen üzülme ey cocuk, ALLAH onları bildigi gibi yapmıs ...
Senin bir damla gozyasına değmez onlar ...
Acı onlara ey cocuk, acı ve dua et ... ALLAH hidayete erdirsin diye ...

Hadi gidelim FIlistinlim buradan ... gidelim baska diyalara ...

Bak görüyor musun şuradaki büyük camiyi ... Dışı muhtesem ama ici bos camiyi ...
İste burasi Turkiye ve burasi İstanbul ve burasi Sultan Ahmet, dunyanin en muhtesem yapılarından birisi ...
Bunları görünce sevin ey cocuk, çünki burda edilen dualarda sende varsin ... Burda sen unutulmadın unutulmayacaksın da ...
Burda seni cok seven insan var ...
bak gördün mü cami imami evine gidiyor ... Aklında, kalbinde ve dilinde ve dua var ... Duyuyor musun o duaları
Ben duyuyorum ... Senin icin ve diger tüm müslümanlar icin dua ediyor ...
Evinde herkes dua ediyor ...

Hadi gidelim ey cocuk ...
Bak iste burası Irak, seninle aynı kaderi paylasan bir ülke, müslüman bir ülke ...
Dünyada tek acı çeken sen degilsin ey cocuk .. Üzülme bunlarda gecer elbet ...
Dünyadan neler geçmedi ki bunlarda gecer elbet ...

Hadi gidelim ey cocuk, evine gidelim ... Senin yurdun olmayan ama yasamak zorunda oldugun yere gidelim yani Filistin'e geri dönelim ...
Sakın ağlama ey cocuk, sen büyüyeceksin istemesende büyüyeceksin ...
Ve günlerini göstereceksin bütün serefsizlerin ...

ALLaH seninle ey cocuk , dualarımız seninle ...

Seni seviyorum ey cocuk, ben seni cok seviyorum ... Dunya aldatmaca, dunya yalan ey cocuk ama sevgim degil ... Sevgim yalan degil ey cocuk , inan bana ...
belki seninle yasamıyorum, belki seni görmüyorum ve belki bazen seni hissetmiyorum ama aklımın bir yarısı senle ...
Unutma ey cocuk ,
varsa hersey mümkündür ...
ALLAH'a inan ve dua et ...
Sen istedikten sonra herseyi hayrlısıyla nasip edecektir ...
Sen yüregimdesin ey cocuk,
ve asla cıkmayacaksın ...

http://www.siirimindili.com/
talha

talha

Üzülme Ey Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Üzülme Ey Çocuk   Üzülme Ey Çocuk F9bde310Cuma Şub. 25, 2011 11:42 pm

çok sağol abi duygusal bir çalışma [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ŞAHAN
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
ŞAHAN

Üzülme Ey Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Üzülme Ey Çocuk   Üzülme Ey Çocuk F9bde310C.tesi Şub. 26, 2011 10:54 am

evet talha kardeşim çok duygusal ve anlmlı emegine saglık ömer abi Sad
https://canselifm.yetkinforum.com

Üzülme Ey Çocuk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çocuk Gifleri, Çocuklara Özel Gifler, Yeni Pırıltılı Çocuk Gifleri, Çok Güzel Çocuk Resimler
» Bu ne COCUK...
» Ben Kan Ağlayan Çocuk Ya Siz ?
» FİLİsTİNLİ COCUK
» Erdemli Çocuk Yetiştirebilmek