.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Dstluk Arkadaşlık Mesajları Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Dostluk Yazıları cep sms Mesajları

YazarMesaj
Birdemetgül
ADMİN
ADMİN
Birdemetgül

Dstluk Arkadaşlık Mesajları Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Dostluk Yazıları cep sms Mesajları   Empty
MesajKonu: Dstluk Arkadaşlık Mesajları Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Dostluk Yazıları cep sms Mesajları    Dstluk Arkadaşlık Mesajları Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Dostluk Yazıları cep sms Mesajları   F9bde310Salı Ocak 25, 2011 5:45 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

DOSTLUK ARKADAŞLIK MESAJLARI
Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Dostluk Yazıları cep sms Mesajları
En güzel Dostluk ve Arkadaşlık Mesajları - 1

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Düşmanımın nefreti dostumun sevgisinden daha gerçektir.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kuşlar gibi uçmayı balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ancak bu arada basit bir sanatı unuttuk kardeşçe yaşamayı.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Geldiğin zaman bosluk dolduran değil, gittigin zaman yeri doldurulamayan ol.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdügümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Güneşe bağlandı korkuyla önce insan, sonra ateşe, suya ... Ay battı, su kurudu gün bitti.. Sevgi, kardeşlik ve dostluktur sonsuz olan.. Can Dostuma...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dostluklara mesken bu yürek aşklara değil, sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamına, merhabasına muhtaç bu yürek. Merhaba ey dost bu gece de yürektesin...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dostluk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derin, tek başına yaşanmayacak kadar zordur.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arkadaşlıklar aşka dönüşebilir, ama aşklar arkadaşlığa asla dönüşemez.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim Canım Dostumsun...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sevgiler geçici olabilir aşklar da olumlu olumsuz olan tek şey dostluklardır...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arkadaş vardır gıda gibidir, onu hep ararsın. Arkadaş vardır ilaç gibidir, gerekirse ararsın. Arkadaş vardır hastalık gibidir, onu aramazsın o seni bulur...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bütün dünyayı sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben ne adamlar gördüm elbisesi olmayan. Ben ne elbiseler gördüm icinde adam olmayan...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz, çünkü onlar sevgiye aşıktırlar... Sevgiye hasretlerdir...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi coşkulu, güçlü, tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dünyada dost denilen kelime yalan. Benim en iyi dostum içkim sigaram. Onlar da terkederdi olmasa param...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Gülmek senin için bir tutku olsun... Olur da birgün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Evet arkadaşım! Gülmek varken surat aşmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiçbir şey kırılan kalplere değmez...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şimdilik hoşçakal arkadaşım... Yine gel, yanına senin gibi gülen gözlü, yüreği sevgidolu insanları alıp yine gel olur mu?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dal rüzgarı affeder ama kırılmıştır bir kere...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Beni düşmanlarımın hançerleri değil, dostlarımın sırtüstü bırakması derinden yaralar...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, insanın hayatta sadece bir defa görebileceği harika bir rüyasın...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sen onun aşkısın, ben onun dostu, aşklar geçicidir, dostluk kalıcıi...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Paylaşmaksa çıkarsız sevgiyi, hissetmekse içtenliği, aramaksa dertlere çözüm, güvenebilmekse nedensiz. Sonsuza kadar dostumsun.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Affet beni hep güzeli analım, anılarda tebessüm yaşatalım, ben kırdım, ben üzdüm yaraladım. Mutluluk gölgen olsun arkadaşım.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tüm güzellikler ardında o dost kalmış tek başına uzaklarda çok uzaklarda hatıralar gibi eski zamanlarda o dost kimbilir simdi nerede belki dünyada belki ecelde belki de tüm güzelliklerde hatiralar gibi eskilerde

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arkadaşlık sevgisi vardır şimdi eskilerde kaldı, neden eskilerde kaldı neden hatırlanmadı. Arkadaşlık sevgisi vardır bilen azdır dünyada artık bilen yoktur bu yeni zamanlarda.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arkadaş kırmayan, kırılmayan, kırılsa da yıkılmayandır...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Seni özlüyorum her okula gidişimde, çektiğin kopya kağıtları hala sıranın altında seni bekliyor sen nerdesin dostum, nerdesin...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Merhaba arkadaşım, bir gün bahar olmak istersen çiçeklerin daima açık olsun bir gün çiçek olmak istersen yüzün hep güneşe dönük olsun ve bir gün birini severken kalbin hep onunla olsun.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dostum ol ağlarken yabancı omuz aramayayım dostum ol kalben tut sevgi sun gözlerinle ve ne olursan ol dostum ol ister yanim da ister uzakta ister gülüşüm de ister göz yaşim da bir ses cigligim ol odama dol ama benim dostum ol

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bir bağrı yanık kardaşım var, ağlar mı bilmem uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama kardaş ağlama ağlayip da yüreğimi dağlama.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arkadaş içimi sen, dışımı sen bilirsin. Ancak sen olursun bana yoldaş, haydi tut ellerimden, beraber yürüyelim yarınlara, gel arkadaş.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Gerçek arkadaş sağlık gibidir değeri ancak o yok olunca anlaşılır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dünyada 100 tane arkadaşın vardır, 99 tanesi kötüdür.1 tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem kardaş olsun sana.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kader mahkumuna mağrur bakışın, esaretin yeter konuş be arkadaş taş yürek denince hele bir düşün önünde saygı ile dur be arkadaş.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iki dost varmış dünyanın farklı yerlerinde, birbirlerini özlediklerinde sevgilerni rüzgara fısıldarlarmış, dışarı çık gör bak dostum rüzgar nasıl esiyor...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Unutma unutulanlar, unutanları, asla, unutmaz dostum...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev hayattır bir anlık zevkin için namusunu lekelemeye, bir zamanlık mevki icin ayak öpmeye günlük menfeatlerin için faziletlerini karartmaya değmez arkadaş...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yürek umutlara gebe olduğundan beri, ayrılıklara hiç yenik düşmedik biz, gönlümüz darağacında olsa bile dosta selam göndermeyi, unutmadık...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Hayat yaşamayi vefa hatirlamayi dostluk paylaşmayi özel günler ise hatirlamayi bilenler icin vardir...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben arkadaşlarımı sahil kenarında topladığım çakıl taşlarına benzetirim. içlerinden bazısını atar, bazısını da saklarım. işte sen atmaya kıyamadıklarımdansın.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ağırdır sevgilerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Sonsuza dektir dostluğum her insana değmez!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Doğru söze dost değil, düşman silah çeker...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yıldızlar bazen görünmezler, dostlar da bazen yıldızlara benzerler görünmeseler de onlar hep yerlerindedir...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Semadaki yıldızlar sönünce gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, muhtaç olunca bir dost sohbetine, unutma ki seni düşünen bir dost var bu şehirde...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dostluk deniz kenarındaki taşlara benzer, önce teker teker toplarsın sonra da birer birer ayıklarsın, bazıları vardır ki kıyamazsın, işte sen de onlardansın.
http://www.siirimindili.com/

Dstluk Arkadaşlık Mesajları Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Dostluk Yazıları cep sms Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En güzel Babalar Günü Tebrik Mesajları - En güzel Babalar Günü Yazıları Hazır Mesajlar - Güzel sözler - Babalar Günü cep sms kutlama Mesajları
» Anlamlı Güzel Şiirler Ve Güzel Sözler Reşimli Güzel Sözler Özlü Güzel Sözler
» En güzel Doğum Günü Mesajları - En güzel Yaş Günü Mesajları
» Güzel Sözler Etkili Sözler
» İbretlik Sözler Güzel Sözler