.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

İŞTE REFERANDUM SONUCU

YazarMesaj
ŞAHAN
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
ŞAHAN

İŞTE REFERANDUM SONUCU Empty
MesajKonu: İŞTE REFERANDUM SONUCU   İŞTE REFERANDUM SONUCU F9bde310Paz Eyl. 12, 2010 6:38 am

Açılan toplam sandıklara göre Evet oyları yüzde 58.38, Hayır oyları ise yüzde 41.62 seviyesinde. Referandum sonuçlarının harita görüntüsü ise 2007 Genel Seçimleri ve 2009 Mahalli İdareler Seçimleri'ndeki gibi. Kıyı şeridi ve Trakya ile Tunceli, Eskişehir ve Artvin'de Hayır'lar öndeyken, diğer bölgelerde Evet'ler önde görünüyor. Doğu ve Güneydoğu illerinde yüzde 50'lerin üzerinde 'boykot' ortaya çıkarken, kullanılan oylarda 'Evet'lerin ezici üstünlüğü var.

Üç büyük şehirde ise sonuçlar hemen hemen tahmin edildiği gibi. İstanbul'da sandıkların yüzde 98'i açılırken, Evet'lerin oranı yüzde 60, Hayır'ların oranı ise yüzde 42

devletimize milletimize hayırlı olsun
https://canselifm.yetkinforum.com

İŞTE REFERANDUM SONUCU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canlılık Tesadüfler Sonucu Var Olmamıştır
» İşte Hayat
» İşte Yine Karşıyaka...
» Dolunayın Güzelliği İşte
» İşte Mükemmel Erkeğin Tarifi..