.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::CANSELİ FM & TURKFORUM MÜZİK & PAYLAŞIM::.

MÜZİK,FİLM,RESİM,ŞİİR,FLAŞ ANIMASYONLAR,MP3,EN YENİ TURKÇE ALBÜMLER,FM RADYO,ONLİNE SOHBET

canseli fm i dinlemek için tıklayınAnasayfaCANSELI FMCANSELİ PORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapcanseli fm i dinlemek için tıklayın

Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket

YazarMesaj
♥.♥GülPerisi♥.♥
.::FORUM KURUCUSU::.
.::FORUM KURUCUSU::.
♥.♥GülPerisi♥.♥

Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Empty
MesajKonu: Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket   Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket F9bde310Çarş. Ocak 05, 2011 3:21 am

Şey benim işim vardaKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev yani bi bakkala kadar gidip geleceğim deKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev acaba kocamı size emanet edebilir miyim ? Smile) Yahu bu ne arkadaşlarım bu neKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev
koca emanet edilir mi ? Bakın Melekler’im siz siz olun kocanızı kimseye
emanet etmeyin… Yada şöyle yapalım kocanızı kanal D de başlayacak olanKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev kocam size emanet dizisine emanet edinKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev ilk evlendiğiniz günki gibi sıfır kilometrede gelsin.

Hani sihir hep bozulur evlendikten sonra… Biraz kalasKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev
biraz tahtamsı olur irkekler Smile) Kanal D deki yarışmayla bu kalasımsı
odunumsu ve terlikimsi çizgili pijamalı adamları alıyorlar anacımKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev yontuyorlar yontuyorlar one yine aynı Smile)))

Yahu ben herifimden memnunum diyenlere sözümüz yok. Haa memnun değilim değiştiremiyorum daKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev bari sofra adamıKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev oturup kalkmaKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev kadına davranışKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev giyim kuşamıKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev
göbeği Smile ya değişsin ama aynı kalsın diyen arkadaşlarımız için
biçilmiş kaftan bu yarışma. Yarışma villada olacak ve 30 çift katılacak
arkadaşlarım. Bence tüm Türkiye bu yarışmaya kopacakKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev
çünki dönen fragmanlardan anladığm kadarı ile baya güzel tahta tipler
var Smile Hemen kızmayın napalım biz kadınlar her zaman haklıyız yaKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev bırakıvermeseydiler kendileriniKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev salmasaydılar çayıraKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev olmazdı bu yarışmalar anacım haksızmıyım ya Smile)))

Hatta
haksızmıyım ya cümlesinden sıyrılıp şimdi siz Melişlerime Türk erkek
tiplerini veriyorum. İşte bu ****i ve kendinden emin sekizinci
harikaları bu yarışmaya verin bakalım bunlardan birşey olur mu
allaşkına bakınKocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Smilev bakında bana hak verin Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Biggrin

Şimdi Türkiye’den bir kaç erkek manzarası koyuyorum. Hadi proğramcı arkadaşlarımız bunlarıda yontsunlarda görelim ya Smile)))

Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Turkerkegi16374
Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Erkekresimleri6015
Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket Errrkek13176

Alıntı

Kocam Size Emanet Çünki O Bir Felaket
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah’ın, İnsana Bıraktığı Beş Kutsal Emanet Nedir?
» İşte Size 2011 El Kitabınız
» Hayddiii!! :) Size ilginç qelen ve her gördügünüzde güldügünüzz sözleri söyleyn!